Katė “Grumpy”

Dalintis

Visame pasaulyje išgarsėjusi katė Grumpy jau uždirbo 68 mln. svarų (beveik 300 mln. Lt). Jos šeimininkė Tabatha Bundesen iki šiol negali patikėti vis dar augančiu savo augintinės populiarumu.

JAV gyvenanti katino šeimininkė leidiniui sakė, kad kai tik jos katės nuotrauka pradėjo plisti socialiniuose tinkluose, ji galėjo iškart mesti padavėjos darbą.

Keistokokos išvaizdos katė nusifilmavo keliose reklamose, apie ją parašytos ir kelios knygos, pardavinėjami  žaislai jos atvaizdo.

Katės uždarbis jau viršija kai kurių pasaulinių įžimybių, pavyzdžiui, Mickey Rourke, Nicole Kidman ar Denzel Washington.

Katė Grumpy „Facebook“ turi 1,5 mln. gerbėjų, „Youtube“ – 280 tūkst.

Pirmosios Grumpy ( Surūgelės) nuotraukos internete pasirodė 2012 metais, pradžioje socialinių tinklų vartotojai manė, jog šios nuotraukos „fotošopintos“.

Gyvūno, kurio snukis atrodo visuomet kažkuo nepatenkintas, nuotraukos buvo pradėtos naudoti kuriant memus, nuo tada populiarumas dar labiau išaugo.

Katė tapo kačių maisto gamintojo reklamos veidu, o netrukus nusifilmuos ir seriale.

Pradžioj buvo manoma, jog keistą išvaizdą lėmė liga, tačiau vėliau veterinarai nustatė, kad „Surūgelė“ yra visiškai sveika.

grumpy