Kur miega Jūsų katė?

Dalintis

Prisipažinkit kur miega Jūsų katė? Susisukus į kamuoliuką prie kojų? Ant didesnės dalies Jūsų pagalvės? Ant kėdės stovinčios šalia lovos? Ar už uždarytų miegamojo durų? O gal savo asmeninėje lovytėje?

Nesenai buvo atlikta apklausa, kuri rodo, jog apie 96% savininkų leidžia miegoti savo miegamajam. Beveik 50% iš jų leidžia miegoti lovoje ir 38% leidžia miegoti ant savo pagalvės.

Katės pramiega įvairiai, priklausomai nuo veislės, amžiaus ir charakterio, bet vidutiniškai apie 14-18val per parą. Kai katė susiruošia miegot ji ieškosi šiltesnės ir patogios vietos. Ji ieško vietos kurioje jai bus patogu ir saugu. Kai lauke šilta, katė ieško vėsesnės vietos pamiegot, žiemą atvirkščiai taikosi ten kur šilta, saulė, ar prie radiatoriaus.

Kai kurie šeimininkai leidžia miegot savo lovose kai kurie ne. Tuomet reiktų nupirkti patogų guolį katinui kitam kambaryje. Jeigu futbolo aikštėje padėsite lapeli popieriaus, tai galų gale katė atsiguls ant to lapelio.

Katės mėgsta miegoti ant ko nors. Paprastai tai būna paprastas kilimėlis, kuris lengvai valosi. Kai kurie turi elektro statinį krūvį, kad priliptų šeriai.

Naminės katės kartais nori pajausti laisvę, todėl jos dažnai tupi ant palangės, jos tikrai tai įvertins, jeigu leisit jom tai daryt. Tik stebėkite, kad langas būtų uždarytas, nes katė nebijo aukščio ir gali pabandyti iššokti.

Nieko baisaus, jei leisite savo katei miegoti mėgstamoj vietoj jūsų lovoje, tik nepamirškite, jog katės nemiega ištisą naktį, paprastai jos keliasi 4-5 val ryto, kad nueiti užkasti. O poto iš jūsų pareikalaus, kad Jūs su ja pažaistumėt. Katėm nelabai patinka nejudantys daigtai, todėl jei jai pasitaikys Jūsų ranka ar koja, tai Jūsų laukia skaudus prabudimas.

Bet kaip sakoma, katės miega visur ir ant kėdės, ir ant stalo, ir po stalu…

miega katemiega 2