ACANA Grassland Cat Subalansuotas maistas katėms. 2,27Kg

69,00 Lt
19,98 €

ACANA Grassland Cat Subalansuotas maistas katėms. 2,27Kg

Gamintojas: Acana Kategorija:  , .
DALINTIS

69,00 Lt
19,98 €

Produkto aprašymas

Sudėtis: 65% šviežia mėsa (ėriena, žuvis, antiena), 35% vaisiai, daržovės, 0% grūdų. Katės iš prigimties yra mėsėdės, joms labiausiai patinka pašarai, kuriuose gausu įvarių gyvulinės kilmės baltymų ir riebalų, kuriuose nedaug angliavandenių ir nėra grūdų

Štai kodėl mes sukūrėme ACANA Grasslands, kurio sudėtyje daug įvairių gyvulinės kilmės ingredientų (65%) iš fermose užaugintų ėriukų mėsos iš Naujosios Zelandijos, iš grūdais maitintų ančių iš Ontario provincijos ir šviežių kiaušinių iš vietinių fermų, iš šiaurinių sykų ir sterkų mėsos iš gilių šiaurinių ežerų – vietinių ingredientų kurie pristatomi švieži kiekvieną dieną ir niekada šaldyti ar su konservantais. Pašaras su dideliu kiekiu baltymų, kuriame mažai angliavandenių, siekiant suderinti katės mitybą paisant prigimties, sudėtyje įvarios vietinės daržovės ir vaisiai, spanguolės iš Britų Kolumbijos padeda sumažinti šlapimo pH.

 

Natūralios jūros daržovės pagerina medžiagų apykaitą, rinktiniai augalai – aviečių lapai, medetkų žiedai – puoselėja ir veikia tonizuojančiai virškinimo traktą. Šviežioje šiaurinių sykų ir sterkų mėsoje gausu taurino, tai puikios kokybės omega 3 riebiųjų rugščių (EPA, DHA) šaltinis imunitetui stiprinti, kad oda ir kailis būtų puikios būklės, tai išorinis Jūsų katės sveikatos požymis. Pasaulinio lygio ACANA pašarai gaminami mūsų nuosavoje, šeimos valdomoje gamykloje kuri yra saulėtoje Kanados provincijoje Alberta. Perskaitykite pašaro ingredientų sąrašą, ir mes manome, kad Jūs sutiksite: ACANA Grasslands tai natūralus ir nepaprastai skanus būdas, kad Jūsų katinas būtų sveikas, laimingas ir stiprus. Medžiagų apykaitos energijos yra 4200 kcal / kg (420 kcal/250ml puodelyje) su 35% energijos iš baltymų, 35% riebalų ir 30% iš vaisių, daržovių ir troškintų avižų.

 

Sudėtis: baltymai (min.) 35.0 % Riebalai (min.) 20.0 % Skaidulos (maks.) 2.5 % Omega 6 (min.) 3.0 % Omega 3 (min.) 1.2 % Kalcis (min.) 1.5 % Fosforas (min.) 1.3 % Taurinas (min.) 0,5 % Magnis (min.) 0,09 % Angliavandeniai (maks.) 25% Granulių pH (maks.) 5,5 Vitaminas A (min.) 18,000 IU/kg Vitaminas E (min.) 400 IU/kg Vitaminas D3 2000 IU/kg ME 4200 kcal/kg AUGALAI Kadagio uogos 300 mg/kg Šventagaršvės šaknys 300 mg/kg Aviečių lapai 250 mg/kg Kiaulpienės šaknys 250 mg/kg Pipirmėtės lapai 200 mg/kg Medetkų žiedai 200 mg/kg

 

Ingredientai: šviežia ėriukų mėsa be kaulų, ėrienos mėsos miltai, silkių mėsos miltai, vištienos mėsos miltai, saldžios bulvės,  žirniai,šviežia antiena be kaulų, švieži kiaušiniai, liucernos lapai, saulėgrąžų aliejus, šviežias sterkas be kaulų, moliūgas, šviežias šiaurinis sykas be kaulų, raudonieji obuoliai, morkos, ropės lapai, jūros daržovės (rudadumbliai, pūslėtasis guveinis, palmaria palmata), kadagio uogos, spanguolės, ameliankio uogos, juodieji serbentai, šventagaršvės šaknys, trūkažolės šaknys, raudonieji dobilai, aviečių lapai, kiaulpienės šaknys, pipirmėtės lapai, medetkų žiedai, ramunėlių žiedai, rozmarino ekstraktas, Lactobacillus acidophilus, Enterococcus faecium, vitaminai ir mineralai.

 

Rekomenduojama šėrimo dienos norma

Papildoma informacija

Maisto rūšis

sausas maistas

Pakuotė

nuo 2,1kg iki 5kg

Kam skirtas

Suaugusiems nuo 1 iki 7 metų

Gamintojai

Acana