EVER CLEAN White Bentonitinis kačių kraikas 6Kg.

39,00 Lt
11,30 €

EVER CLEAN White Bentonitinis kačių kraikas 6Kg.

Kategorija:  , .
DALINTIS

39,00 Lt
11,30 €

Produkto aprašymas

Naujas baltas sušokantis kačių kraikas, jo sudėtyje yra indikatorius, kuris sušlapęs pasidaro mėlynas. Tai padės jums lengviau pastebėti ir pašalanti gumulėlius. Ever Clean technologija su geriamąja soda, kuri šalina kvapus iš gumulėlių. Mūsų aromato technologija Aromaguard palieka šviežią aromatą kiekvieną kartą kai jūsų katė pasinaudoja tualetu, tai padės namuose palaikyti švaros kvapą.

EVER CLEAN White kačių kraikas

Naujas baltas sušokantis kačių kraikas, jo sudėtyje yra indikatorius, kuris sušlapęs pasidaro mėlynas. Tai padės jums lengviau pastebėti ir pašalanti gumulėlius.
Ever Clean technologija su geriamąja soda, kuri šalina kvapus iš gumulėlių.
Mūsų aromato technologija Aromaguard palieka šviežią aromatą kiekvieną kartą kai jūsų katė pasinaudoja tualetu, tai padės namuose palaikyti švaros kvapą.
Kvapo sulaikymas ir laikymas
Kvapus neutralizuojančios anglies molekulės yra susijungusios su bentonito granulėmis. Anglies molekulės kvapus sulaiko savo paviršiuje.

Kvapo slopinimas
Antimikrobinės medžiagos slopina kvapą išskiriančių bakterijų vystymąsi.

Ever Clean® kraikas yra populiariausias sušokantis bentonitinis  kraikas Amerikoje.
Premium klasės bentonitinio kraiko granulės greitai sugeria skysčius ir neleidžia jiems kauptis kraiko dėžutės kraštuose. Nesusidaro sąlygos nemalonių kvapų atsiradimui.
Ever Clean® kraikas pagamintas iš aukščiausios kokybės natūralių mineralų ir bentonito. Mes atrenkame tiktai  aukštos kokybės sudedamąsias dalis.
Katės mėgsta Ever Clean® kraiką, nes jis pagamintas iš natūralaus bentonito ir 99,9% be dulkių.

Naudojimas:
Įpilkite kraiko 7 cm sluoksniu į katės kraiko dėžutę. Pirmam kartui reikės apie 5 kg kraiko. Reguliariai pašalinkite sušokusio kraiko gabalėlius. Jei reikia papildykite dėžutę švariu kraiku. Kartą per mėnesį pakeiskite visą kraiką. Kraiko  nemesti į tualetą !

Gamintojas: Ever Clean

Papildoma informacija

Pakuotė

nuo 5,1 kg iki 10kg

Kam skirtas

Suaugusiems nuo 1 iki 7 metų

Kita

Kraikas