ACANA Adult Small Breed Subalansuotas maistas šunims. 6,8Kg

105,00 Lt
30,41 €

ACANA Adult Small Breed Subalansuotas maistas šunims. 6,8Kg

Gamintojas: Acana Kategorija:  , .
DALINTIS

105,00 Lt
30,41 €

Produkto aprašymas

ACANA Adult Small Breed šunų maisto sudėtyje yra 60% šviežios mėsos (vištiena, žuvis), 20% vaisių ir daržovių, 20% avižų.

ACANA Adult Small Breed

Visi šunys yra mėsėdžiai -  tad jiems yra reikalingos dietos,  kurios turi didesnį kiekį ir įvairovę šviežios mėsos, ir mažesnį kiekį vaisių, daržovių bei žolių. Todėl, ACANA ADULT SMALL BREED yra pagamintas iš laisvai laikomų Cobb veislės vištų mėsos, šviežių kiaušinių ir rausvųjų Burbank veislės bulvių. Visi šie ingredientai yra tik iš vietinių ūkių. Taip pat gaminamas iš šviežiai sugautų plekšnių mėsos, kuri yra sugaunama  Šiaurės Vankuverio salos vandenyse ir saulėje sunokintų vaisių bei daržovių iš saulėtų ir lietingų Britų Kolumbijos Okanagano  slėnių. Visi šie  ingredientai yra pristatomi švieži, neprilygstamai mitybai ir skoniui. Pašaro sudėtje nėra grūdinių kultūrų turinčių aukštą glikeminį indeksą, tokių kaip ryžiai, kukurūzai ir kviečiai. Šios išskirtinės pašaro sudėties formulėje yra avižos, kurios pasižymi žemu glikeminiu indeksu ir yra vienintelė grūdinė kultūra. Pašaras pagamintas daug apdovanojimų gavusioje mūsų gamykloje Albertos provincijoje, Kanadoje. ACANA garantuoja, kad Jūsų  šuo bus sveikas, laimingas ir stiprus. Perskaitykite mūsų pašarų ingredientus  ir Jūs taip pat tapsite laimingi !

GARANTUOTA SUDĖTIS
Baltymai (min.) 32.0 %
Riebalai (min.) 19.0 %
Skaidulos (maks.)  4.0 %
Kalcis (min.) 1.7 %
Fosforas (min.) 1.1 %
Omega 6  (min.) 2.5 %
Omega 3  (min.) 0.9 %
Gliukozaminas (min.) 1400 mg/kg
Chondroitinas (min.) 900 mg/kg
Angliavandeniai (maks.)    28%
Vitaminas A (min.) 15,000 IU/kg
Vitaminas D3 2000 IU/kg
ME 3676 kcal/kg

Ingredientai:
dehidratuota vištiena  (33%), avižos, vištienos mėsa be kaulų (10%), bulvės, žirniai, vištienos riebalai (7%), kiaušiniai (3%), plekšnės mėsa be kaulų (3%), vištienos kepenėlės (2%), liucerna, silkių aliejus (2%), žirnių skaidulos, obuoliai, kriaušės, saldžiosios bulvės, moliūgai, butternut veislės moliūgas, pastarnokai, morkos, špinatai, spanguolės, mėlynės, rudadumbliai, cikorijos šaknis, kadagio uogos, šventagaršvės  šaknys, medetkų žiedai, pipirmečių lapai, levandos.

Papildoma informacija

Maisto rūšis

sausas maistas

Pakuotė

nuo 5,1 kg iki 10kg

Kam skirtas

Suaugusiems nuo 1 iki 7 metų

Gamintojai

Acana