ORIJEN FD Regional Red Subalansuotas išdžiovintas šaltyje maistas šunims. 170g

45,00 Lt
13,03 €

ORIJEN FD Regional Red Subalansuotas išdžiovintas šaltyje maistas šunims. 170g

Gamintojas: Orijen Kategorija:  , .
DALINTIS

45,00 Lt
13,03 €

Produkto aprašymas

Visavertis pašaras šunims – visoms amžiaus grupėms. ORIJEN išdžiovinti šaltyje pašarai yra puikiai subalansuoti, pagaminti iš mėsos, pasirinktų organų, kaulų čiulpų ir kremzlių – kurie pristatomi švieži ir atsargiai išdžiovinami šaltyje, kad 100 % išsaugoti maistines savybes, gautas iš gamtos.

Jūsų šuo yra mėsaėdis, išsivystęs taip, kad  suėstų visą sumedžiotą žvėrienos, žuvies ar paukščio grobį, kuris puikiai patenkintų jo mitybos poreikius, be sintetinių papildų.

Perskaitykite ingredientų sąrašą ir mes manome, kad Jūs sutiksite.

SUDĖTIS: Black Angus veislės galvijų jautienos mėsa (su kaulais) (51.3%), šernienos mėsa (su kaulais) (10.8%), ėriena (su kaulais) (10.8%), silkė (3,5%), bizono mėsa (su kaulais) (3%), jautienos kepenys (3%), špinatai, žirnių skaidulos, ėrienos kepenys (1.4%), kiaulienos kepenys (1%), jautienos širdys (1%), ėrienos širdys (1%), jautienos žarnokai (1%), lašiša (1%), saulėgrąžos, raudonieji obuoliai, Bartlett kriaušės, Red Heart slyvos, Tilton abrikosai, molūgas, kvapusis moliūgas, Imperator morkos, spanguolės, gervuogės, mėlynės, rudieji dumbliai, cikorijos šaknys, kiaulpienės šaknys, dašiai, pipirmėčių lapai, imbieras.

PRIEDAI (1 kg):  Maistiniai priedai: E6 (cinkas): 150mg, E1 (geležis): 40mg, E4 (varis): 13mg. Antioksidantai: tokoferolių mišinys.

MAISTO MEDŽIAGŲ KIEKIS

Žali baltymai  36%

Žali  pelenai   10%

Žali riebalai    35%

Žalios skaidulos   5%

Kalcis / Fosforas  1.7% / 1.4%

Omega-3 / 6     1.1% / 2.5%

DHA / EPA     0.3% / 0.3%

Gliukozaminas   300 mg/kg

Chondroitinas   300 mg/kg

Medžiagų apykaitos energijos yra 4990 kcal / kg (75 kcal  viename 15g gabalėlyje)  su 29% energijos iš baltymų, 8% iš vaisių ir daržovių  ir  63% iš riebalų.

NURODYMAI ŠĖRIMUI

Kad Jūsų šuo mėgautųsi ORIJEN  idžiovintu šaltyje pašaru, prieš patiekiant sudrėkinkite pašarą šiltu vandeniu,  4 šaukštai (60 ml) šilto vandens vienam gabalėliui ir palaukite 5 minutes ir galite patiekti.

Kiekvienas šuo yra unikalus ir pašaro kiekis  priklausytų nuo amžiaus ir aktyvumo. Stebėkite svorį ir pakoreguokite pašaro kiekį atitinkamai. Šerkite du kartus per parą, šuo visada turi turėti šviežio, švaraus vandens.

Pašaro likutį laikykite šaldytuve, jei pašaro likučio nesunaudojate per tris dienas,  išmeskite nesunaudotą pašarą

Papildoma informacija

Maisto rūšis

sausas maistas

Pakuotė

iki 1kg

Kam skirtas

Suaugusiems nuo 1 iki 7 metų

Gamintojai

Orijen