ORIJEN Regional Red Subalansuotas maistas šunims. 13Kg

319,00 Lt
92,39 €

ORIJEN Regional Red Subalansuotas maistas šunims. 13Kg

Gamintojas: Orijen Kategorija:  , .
DALINTIS

319,00 Lt
92,39 €

Produkto aprašymas

NAUJA FORMULĖ. Biologiškai tinkamas pašaras šunims (pagal gamtą). Iš prigimties visi šunys yra mėsėdžiai – jie mėgsta dietas iš įvairios šviežios mėsos ir mažesnio kiekio vaisių, daržovių ir žolelių. Todėl biologiškai tinkamo pašaro ORIJEN REGIONAL RED sudėtyje daug aukštos kokybės mėsos ingredientų iš Black Angus veislės jaučių mėsos, šernienos, ėrienos, kiaulienos ir bizonienos.

ORIJEN pagamintas iš geriausių Kanadoje užaugintų ir šviežiausių  ingredientų, mūsų nuosavose apdovanojimus laiminčiose virtuvėse, kad  Jūsų  šuo būtų laimingas, sveikas ir stiprus.  Perskaitykite pašaro ingredientų sąrašą, ir mes manome, kad Jūs sutiksite!

SUDĖTIS: šviežia Angus veislės galvijų jautienos mėsa (6%), šviežia šernienos mėsa (5%), šviežia ėriena (5%), šviežios jautienos kepenys(5%),  šviežia kiaulienos mėsa (5%),  šviežios kiaulių kepenys (5%), šviežia silkė  (5%), šviežios ėrienos kepenys (5%),  dehidratuota jautiena (4%), dehidratuota silkė (4%),  dehidratuota lašiša (4%),dehidratuota rudagalvė menkė (4%), jautienos žarnokai (3%), šviežia bizoniena (3%), ėrienos riebalai (3%),švieži kiaušiniai (3%),raudonieji lęšiai,avinžirniai,žalieji žirneliai, geltonieji žirneliai, žalieji lęšiai, silkių aliejus, žirnių skaidulos,batatai,liucerna, moliūgas, kvapusis moliūgas, špinatai, morkos, raudonieji obuoliai, kriaušės, spanguolės, mėlynės, rusvieji jūros dumbliai, saldymedžio šaknys, šventagaršvės šaknys, vaistinės ožragės, medetkų žiedai, saldieji pankoliai, pipirmėtės lapai, ramunėlių žiedai, kiaulpienės, daržiniai dašiai, rozmarinas,  mikroorganizmai Enterococcus faecium.

MAISTO MEDŽIAGŲ KIEKIS 1KG

Žali baltymai   (min.)   38.0 %

Žali riebalai     (min.)  18.0 %

Žalios skaidulos (maks.)   5 %

Drėgmė (maks.)  10.0 %

Kalcis   (min./maks.)  1.6/1.9%

Fosforas  (min./maks.)   1.3/1.6 %

Omega-6  (min.)  2.5 %

Omega-3  (min.)   0.8 %

DHA  (min.)  0.5 %

EPA  (min.)   0.3 %

Gliukozaminas (min.) 400 mg/kg

Chondroitino sulfatas  (min.)  250 mg/kg

    Medžiagų apykaitos energijos yra 3980 kcal / kg (468 kcal  250 ml puodelyje) (120g) su 39% energijos iš baltymų, 19% iš vaisių ir daržovių  ir  42% iš riebalų.

Papildoma informacija

Maisto rūšis

sausas maistas

Pakuotė

nuo 10,1kg iki 15kg

Kam skirtas

Suaugusiems nuo 1 iki 7 metų

Gamintojai

Orijen