Prekių pristatymas

Gyvunu.lt elektroninėje parduotuvėje pirkėjo įsigytos prekės yra pristatomos per kurjerį pirkėjo nurodytu adresu Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Prekės yra pristatomos per 1-2  darbo dienas, jei užsakyta prekė yra pardavėjo sandėlyje. Prekės per anksčiau nurodytą terminą yra pristatomos tik tada kai pardavėjas gauna apmokėjimą už prekes išskyrus atvejį, kai pirkėjas pats atvyksta į pardavėjo sandėlį atsiimti prekės pats adresu Elnių 27, Vilnius.

Tuo atveju, kai užsakytos prekės pardavėjo sandėlyje nėra prekė pristatoma per 7-15 darbo dienų, o jeigu pardavėjas negali gauti pirkėjo užsakytų prekių, jis nedelsdamas apie tai informuoja pirkėją ir kuo greičiau, bet ne vėliau kaip per trisdešimt kalendorinių dienų nuo tos dienos, kurią sužinojo arba turėjo sužinoti, kad negali gauti pirkėjo užsakytų prekių, grąžina pirkėjui įmokėtas sumas.

Prieš pristatydamas prekes kurjeris susisiekia su pirkėju pagal pirkėjo nurodytus kontaktinius duomenis ir suderina patogų pirkėjui prekių pristatymo laiką.
Prekių pristatymo kaina
• užsakius prekes, kurių bendra suma yra didesnė nei 99 Lt – prekės yra pristatomos nemokamai
• užsakius prekes, kurių bendra suma yra mažesnė nei 99 Lt – prekių pristatymo kaina yra 10 Lt.

Pristatymas į Kuršių neriją už papildomą mokestį!!

Prekių priėmimas

Gavęs prekes pirkėjas privalo prekes patikrinti ir neturint pretenzijų pardavėjui dėl prekės kokybės prekių priėmimo-perdavimo akte patvirtinti, kad prekės pirkėjui yra perduotos tinkamai.

Jei prekių patikrinimo metu pirkėjas turi pretenzijų pardavėjui dėl prekių kokybės, tai privalo nurodyti prekių priėmimo-perdavimo akte. Priešingu atveju pretenzijos nebus priimamos.

 

Gyvunu.lt  Privatumo politika

Gyvunu.lt  žino, kad jums rūpi, kaip informacija apie jus yra naudojama ir mes vertiname jūsų pasitikėjimą, todėl mes elgsimės su ja atsargiai ir protingai. Šis pranešimas apibūdina mūsų privatumo politiką. Apsilankę “Gyvunu.lt”, jūs sutinkate su  aprašytomis sąlygomis  šiose Privatumo nuostatose.
• Kokią asmeninę informaciją apie klientus Gyvunu.lt gauna?
• Apie Slapukus?
• Ar Gyvunu.lt  Dalinsis gaunama informacija?
• Kiek saugi yra informacija apie mane?
• Trečiųjų šalių reklamuotojams ir nuorodos į kitus tinklalapius?
• Kokius pasirinkimus aš turiu?
• Ar vaikams leidžiama naudoti Gyvunu.lt?
• naudojimosi sąlygos, pranešimai ir pataisymai;
• Pavyzdžiai surinktos informacijos.
Kokią asmeninę informaciją apie klientus Gyvunu.lt gauna?
Informaciją, kurią mes sužinome iš klientų, padeda mums ir nuolat tobulinti savo Gyvunu.lt patirtį. Čia yra pateiktos informacijos rūšys kurią mes renkame.
• Informacija, kurią mums suteikiate: Mes gauname ir saugome bet kokią informaciją, kai jūs prisiregistruojate  į mūsų interneto svetainę arba suteikiate mums bet kokiu kitu būdu.  Galite pasirinkti ne pateikti tam tikrą informaciją, bet tada negalėsite pasinaudoti daugeliu mūsų funkcijų. Mes naudojame informaciją, kurią jūs pateikiate tokiems tikslams kaip reagavimas į Jūsų prašymus, pritaikymo ateityje apsipirkimas, pagerinmas mūsų parduotuvės, ir bendravimas su jumis.
• Automatinė Informacija: Mes gauname ir saugome tam tikrą informaciją, kad galėtume bendrauti su mumis. Pavyzdžiui, kaip ir daugelis svetainių, mes naudojame “slapukus”, ir mes gauname tam tikrą informaciją, kai jūsų naršyklė pasiekia Gyvunu.lt , ar reklamą ir kitą turinį.

• Mobilus telefonas: Kai atsisiunčiate ar naudojate programas sukūrtas “Gyvunu.lt” arba mūsų dukterinių įmonių, mes galime gauti informaciją apie jūsų buvimo vietą iš jūsų mobiliojo prietaiso, įskaitant unikalų identifikavimo numerį jūsų prietaise. Mes galime naudoti šią informaciją siekiant suteikti Jums su vietos nustatymu grindžiamų paslaugų, pavyzdžiui, reklamos, paieškos rezultatus ir kitą asmeninį turinį. Dauguma mobiliųjų įrenginių leidžia išjungti vietos nustatymo paslaugas.

• E-pašto Komunikacijos:  mums e-paštas labiausiai naudingas ir įdomus, mes dažnai gauname patvirtinimą, kai atidarote e-paštą  iš  Gyvunu.lt, jei jūsų kompiuteris palaiko tokias galimybes. Mes taip pat palyginame su mūsų klientų sąrašu, gautų iš kitų įmonių sąrašus, stengiantis išvengti nereikalingos informacijos siunčiant pranešimusį mūsų klientams. Jei nenorite gauti elektroninį paštą ar kitą laišką iš mūsų, prašome patikslinti savo klientų ryšių nustatymus.
• Informacija iš kitų šaltinių: Mes galime gauti informacijos apie jus iš kitų šaltinių, ir įdėti ją į mūsų duomenų bazę.

 Apie Slapukus?

• Slapukai yra unikalūs identifikatoriai, kad mes galėtume perkelti į savo prietaisą, tam kad mūsų sistemų atpažintų jūsų įrenginį ir pateiktų funkcijas, pavyzdžiui, 1-Click pirkimo rekomenduojamas jums, asmeniniams skelbimams kitose  ir sandėliavimui jūsų pirkinių krepšelyje tarp vizitų.
• Pagalbos paslauga daugelyje naršyklių parodys jums, kaip apsaugoti jūsų naršyklę iš priimant naujus slapukus, kaip turėtų naršyklė pranešti jums, kai gaunate naują slapuką, arba kaip išjungti slapukus. Be to, galite išjungti ar ištrinti panašių duomenų, kuriuos naudoja naršyklės papildinius, pavyzdžiui, “Flash” slapukus, pakeitus add-on nustatymus arba apsilankę interneto  gamintojo svetainėje. Kadangi slapukais galima pasinaudoti  iš kai kurių Gyvunu.lt  esminių bruožų, mes rekomenduojame, kad jūs paliktumėte juos įjungtus. Pavyzdžiui, jei jums blokuoja ar kitaip atmeta mūsų slapukus, jūs negalėsite pridėti elementus į savo pirkinių krepšelį, perėję prie atsiskaitymot ar naudotis Gyvunu.lt produktais ir paslaugomis, kurios reikalauja jūsų prisiregistravimo.

Ar Gyvunu.lt Dalinasi  gaunama informacija?

Informacija apie mūsų klientus yra svarbi mūsų verslo dalis, ir mes ne parduodame kitiems verslo subjektams. Mes dalijamės klientų informacija tik kaip aprašyta toliau taip pat ir su dukterinėmis  Gyvunu.lt, kompanijomis.
• Dukterinės įmones Mes nekontroliuojame: Mes glaudžiai bendradarbiaujame su dukterinėmis  įmonėmis. Kai kuriais atvejais, pavyzdžiui,  pardavėjų prekyvietėmis  Kitais atvejais, mes dirbame parduotuvėse, teikiame paslaugas ar parduodame produktų linijas kartu su šiomis įmonėmis.

• trečiosios šalies paslaugų teikėjai: Mes naudojame kitas bendroves ir asmenim tam, kad  atlikti kai kurias funkcijas mūsų vardu. Pavyzdžiui: užsakymo pristatymas teikiant paketus, siunčiant pašto korespondenciją ar e-paštą, pašalinant  besikartojančią informaciją iš klientų sąrašų, analizuojant duomenis, teikiant rinkodaros pagalbą, teikiant paieškos rezultatus,kredito kortelių  mokėjimų apdorojimas  ir teikiant klientų aptarnavimą. Jie turi prieigą prie asmeninės informacijos, reikalingos jų funkcijoms atlikti, bet negali jos naudoti kitiems tikslams.
• Reklaminiai Pasiūlymai: Kartais mes siunčiame pasiūlymus kitų įmonių grupių, Gyvunu.lt klientų vardu. Kai mes tai darome, mes neteikiame informacijos apie kliento vardą, pavardę ir adresą. Jei nenorite gauti tokių pasiūlymų, prašome patikslinti savo klientų ryšių nustatymuose.
• Verslo perkėlimas: Plėtojant savo verslą, mes galime parduoti arba nusipirkti parduotuves, dukterines įmonės arba verslo vienetus. Esant tokiems sandoriams, klientų informacija paprastai yra vienas iš perduoto įmonės turto.
• apsauga Gyvunu.lt  ir kt: sąskaitą- faktūrą išrašome tik tada, kai esame įsitikinę, jog visa informacija yra teisinga ir saugi vartotojams ar tretiesiems asmenims. Įskaitant  keitimąsi informacija su kitomis įmonėmis ir organizacijomis kartu su apsauga nuo sukčiavimo ir kredito rizikos mažinimo. Tačiau tai neapima pardavimo, nuomos, dalinimosi ar kitaip atskleidžiant  klientų asmeniškos identifikuojančios informacijos komerciniais tikslais pažeidžiant įsipareigojimus, nustatytus šiame privatumo pranešime.
• Jums sutikus: Išskyrus kaip nurodyta pirmiau, gausite pranešimą, kai informacija apie jus gali būti perduota trečiosioms šalims, ir jūs turėsite galimybę pasirinkti ne pasidalinti informacija.
Kiek saugi yra informacija apie mane?
• Mes dirbame, siekiant apsaugoti jūsų informacijos saugumą perdavimo metu, naudojant Secure Sockets Layer (SSL) programinę įrangą, kuri užšifruoja informaciją jums ją įvedus.
• Mes matome tik keturis paskutinius skaitmenis jūsų kredito kortelės numerio, tvirtinant užsakymą. Žinoma, mes perduodame visą kreditinės kortelės numerį į atitinkamą kredito kortelės kompaniją užsakymo apdorojimo metu.
• Svarbu, kad jūs apsaugoti nuo nesankcionuotos prieigos prie jūsų slaptažodžio ir prie kompiuterio. Būtinai išsiregistruokite iš tinklapio, kai baigsite naudotis kompiuteru.

Apie trečiųjų šalių reklamuotojus ir nuorodas į kitus tinklalapius?

Mūsų svetainėje yra trečiosios šalies reklamos ir nuorodos į kitas.

Gyvunu.lt suteikia jums ribotą prieigą prie įvairios informacijos apie jūsų sąskaitą ir jūsų sąveiką su Gyvunu.lt   tam tikrais atvejais leidžia atnaujinti šią informaciją


Ar vaikams leidžiama naudotis Gyvunu.lt?

Gyvunu.lt neparduoda produktų vaikams.   Jeigu esate jaunesni nei 18, galite naudotis Gyvunu.lt tik su tėvų ar globėjų dalyvavimu.
Naudojimo sąlygos, pranešimai ir pataisymai.

Mūsų verslas nuolat keičiasi, ir mūsų Privatumo politika ir Naudojimosi sąlygos taip pat pasikeis. Mes galime Rašykite periodinius priminimus apie mūsų pranešimus ir sąlygas, bet jūs turėtumėte patikrinti mūsų svetainę ir pamatyti naujausius pakeitimus. Jei nenurodyta kitaip, mūsų dabartinė Privatumo politika taikoma visai informacijai apie jus ir jūsų sąskaitą. Mes laikomės pažadų, tačiau pasiliekame galimybę keisti ir tobulinti privatumo ir saugumo taisykles, jei praeityje paaiškėjo nusiskundimų iš klientų pusės apie nesaugią informaciją.

 

Surinkta informacija:
Informacija, kurią  Jūs mums suteikiate: kai ieškote, perkate,  dalyvaujate konkurse ar pildote klausimyną, arba bendraujate su klientų aptarnavimu. Pavyzdžiui, galite pateikti informaciją, kai jūs ieškote produkto; užsakant per Gyvunu.lt arba kai pateikiavienas iš mūsų trečiosios šalies pardavėjų; kai teikiate informaciją apie savo sąskaitą ( galite turėti daugiau nei vieną, jei jūs naudojate daugiau nei vieną elektroninio pašto adresą, kai perkate pas mus) arba Jūsų profilyje; bendraudami su mumis telefonu, elektroniniu paštu arba kitu būdu, dalyvaudami  diskusijų forumuose;  Atlikant šiuos veiksmus Jūs mums suteikiate tokią informaciją kaip jūsų vardas, adresas ir telefono numeris; kredito kortelės informaciją; žmonės, kuriems pirkimai buvo išsiųsti, įskaitant adresus ir telefono numerį; žmonės (su adresais ir telefonų numeriais  ir finansinė informacija, įskaitant Socialinės apsaugos ir vairuotojo pažymėjimo numerius.


Automatinė Informacija

Pavyzdžiai kokią informaciją mes renkame ir analizuojame apima interneto protokolo (IP) adresas, naudojamas prijungiant kompiuterį prie interneto; prisijungiant; elektroninio pašto adresas; slaptažodis; kompiuterių ir ryšio informacija, pavyzdžiui, naršyklės tipą, versijos, ir laiko juostos nustatymas, plug-in tipų ir versijų, operacinė sistema, ir platforma; pirkimo istoriją,  mes kartais kaupiame panašią informaciją iš kitų klientų sukurtų funkcijų, pavyzdžiui Perkamiausios;pilnas Uniform Resource Locator (URL) lankomumo, parengdamas ir mūsų svetainėje, įskaitant datą ir laiką; Slapukų skaičius; produktus, kurie surandami; ir telefono numerį, kuriuo skambindavote mūsų nurodytu numeriu. Mes taip pat galime naudoti naršyklės duomenis, pavyzdžiui, slapukus, Flash slapukai (taip pat žinomas kaip “Flash” ) ar panašius duomenis apie tam tikras mūsų interneto svetainėje sukčiavimo prevencijas ir kitiems tikslams. Kai kurių apsilankymų metu mes galime naudoti programinę įrangą, pavyzdžiui, JavaScript matuoti ir rinkti informaciją, įskaitant puslapio reagavimo laiką, atsisiųsti klaidų,  apsilankymo ilgį tam tikruose puslapiuose, puslapio sąveikos (pvz., “bėgančių” paspaudimų ir pelės perkėlimai), ir metodai naudojami naršyti atokiau nuo psl. Mes taip pat galime rinkti techninę informaciją, kuri padės mums  nustatyti  sukčiavimo prevencijos ir diagnozavimo tikslais.

Mobilus

Dauguma mobiliųjų įrenginių vartotojams suteiks galimybę išjungti vietos nustatymo paslaugų. Labiausiai tikėtina, kad šios kontrolės priemonės yra įdiegtos įrenginio nustatymų meniu.   Jei turite klausimų apie tai, kaip išjungti savo prietaiso vietos paslaugas, mes rekomenduojame susisiekti su savo mobiliojo ryšio paslaugų tiekėju arba prietaiso gamintoju.
Informacija iš kitų šaltinių

Pavyzdžiai informacijos, kurią mes gauname iš kitų šaltinių įtraukti į atnaujintą pristatymą ir adreso informaciją iš mūsų tiekėjų arba kitų trečiųjų šalių, tai mes naudojame, kad ištaisytume mūsų įrašus ir pateiktumėm savo kitą pirkimą ar komunikaciją lengviau; paskyros informaciją, atpirkimą ar išpirkimą, informacija, ir puslapio vaizdo informaciją iš kai kurių kredito įstaigų, su kuriais mes dirbame išsimokėtinai įmonėms arba dėl kurių mes teikiame techninę,  reklamos, arba kitas paslaugas; kredito istorijos informaciją iš kredito įstaigų, kurią mes naudojame padėti išvengti sukčiavimo ir jį aptikti ir pasiūlyti tam tikras kredito ar finansines paslaugas kai kuriems klientams.